Kargo

Evet, dünyanın her yerine gönderim yapıyoruz. Nakliye masrafları geçerli olacak ve ödeme sırasında eklenecektir. Tüm yıl boyunca indirimler ve promosyonlar yürütüyoruz, bu nedenle özel fırsatlar için bizi takip etmeye devam edin.

Senin nerede olduğuna bağlı. Genellikle Türkiye içine 1-3 iş gününde teslimat gerçekleşiyor. Ama bu arada ürünlerimiz kişiye özel ürünler olduğu için hazırlık sürecini unutmamak gerekiyor. Siparişiniz sistemize düşmesinden itibaren paketin size ulaşması 5-7 iş gününü bulacaktır. Yurtdışı teslimatları 7-16 gün arasında sürebilir. Teslimat ayrıntıları onay e-postanızda gönderilecektir.

Tüm büyük kargo firmaları ve yerel kurye ortakları ile çalışıyoruz. Ödeme sırasında bir teslimat yöntemi seçmeniz istenecektir.

Ürün

Her zaman müşterilerimizin ürünlerimizi sevmesini sağlamayı hedefliyoruz ancak bir siparişi iade etmeniz gerekiyorsa yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bize doğrudan e-posta göndermeniz yeterli; biz de sizi süreç boyunca yönlendirelim.

Ürünlerimizin çoğunluğu hali hazırda zaten kişiye özel ürünlerdir. Sipariş oluştururken sipariş talimatları bölümünden kişiselleştirme detaylarınızı mutlaka girin.

İletişim numarası

+90 850 532 23 78

E-posta

iletisim@tetrameles.com.tr